Naše motto: „Nemovitosti bez obav“

CBE to není jen nějaká realitní kancelář, jak by z názvu mohlo plynout.

CBE nemovitosti nepřeprodává, ale celou řadu jich sama vlastní a spravuje. Z toho důvodu máme hluboký vhled do této problematiky a jsme schopni našim partnerům a zákazníkům vyhledat optimální řešení dle jejich představ.

Jsme tak schopni zejména:

Vyhledat investiční nemovitost dle přání klienta (více zde), kde kritérii pro její vyhledání je zejména: průběžný nájemní výnos, krátkodobé (rekonstrukce) i dlouhodobé zhodnocení nemovitosti (růst cen nemovitosti v dané lokalitě), bezpečnost investice, likvidita, její správa spočívající zejména ve vyhledání bezproblémového nájemce, preference umístění nemovitosti apod. K nákupu investiční nemovitosti Vám stačí již řádově nižší stovky tisíc Kč.

graf

Prodat Vaši nemovitost s cílem maximalizovat potřeby prodávajícího, které se mohou v různých životních etapách značně lišit, a to od maximalizace kupní ceny (více zde) po rychlost prodeje (více zde) nebo po odprodej vlastní nemovitosti za maximální cenu a zároveň vyhledání nemovitosti jiné (z důvodu stěhování v jiné lokalitě, s vyšší standardem nebo o jiné rozloze – větší pro rodiny, které čekají přírůstek nebo naopak menší pro seniory, kteří chtějí část získaných prostředků věnovat dětem nebo vnukům) včetně možnosti zajištění dočasného bydlení v nemovitostech vlastněných společností CBE (dostupné v některých regionech).

Pronajmout Vaši nemovitost s důrazem na vyhledání bezproblémového solventního nájemce, se kterým budete jako vlastníci spokojeni a budete tak moci budovat dlouhodobý vztah.

Spravovat Vaši nemovitost – našim zákazníkům pak nabízíme i možnost správy nemovitosti spočívající především v kontrole stavu nemovitosti, spotřeby energií a zejména plateb nájemného případně s včasným vypořádáním se s neplatičem. Jelikož tuto službu nabízíme jen u námi vyhledaných nájemců, takový problém řešíme zřídka.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti