Chci prodat za maximum

Pokud jste někdy v minulosti prodávali auto, tak pokud se nejednalo o vozidlo, ve kterém jste jezdili do tanečních, pravděpodobně jste ho zájemci neukazovali špinavé od bláta nebo s pískajícími brzdami.

První dojem je důležitý a je to tak stejně i u nemovitostí.

Přesto se tímto u nich velmi často neřídíme, většinou je ale důvodem nedostatek likvidních prostředků nebo času, protože upravit nemovitost tak, aby byla atraktivní, bývá finančně i časově (a odborně) náročné.

Toto tedy uděláme za Vás!

Vyjdeme z hodnoty Vaší nemovitosti tak, jaká v tomto okamžiku je a nemovitost na naše náklady a odpovědnost upravíme. V některých případech půjde třeba jen o vymalování, někde o výměny zárubní, topných těles a vypínačů, někde o celkovou rekonstrukci, vše s cílem zkvalitnit nemovitost tak, aby se maximalizovala její hodnota před prodejem.

Při prodeji pak nemovitost má vyšší hodnotu hned z několika faktorů-pochopitelně nemovitost lépe vypadá, a to jak na fotkách při její prezentaci tak ve skutečnosti, je okamžitě možné v ní bydlet, kupující si tak ušetří spoustu času a starostí spojených s nějakými případnými úpravami, v některých případech kupující ihned bydlet potřebuje, ať už se stěhuje za prací nebo se rozvádí nebo řeší bydlení pro děti, které byly přijaty na vysokou školu... Jedná se tak o win-win situaci – kupující získá podstatně kvalitnější a hotové bydlení a prodávající vyšší cenu. Ale podstatným faktorem je i to, že takováto čistá a rekonstruovaná nemovitost se prodává rychleji, takže prodávající získá vyšší cenu, přestože nečeká.

O nárůst ceny nemovitosti nad námi vynaložené a vyúčtovatelné náklady na rekonstrukci se pak podělíme rovným dílem. 

Vždy včetně právního servisu, úschovy peněžních prostředků v úschově apod. tak, aby byl obchod především bezpečný a prost jakéhokoli rizika.

 Zjednodušený přehled „prodeje za maximum" jednotky v Osadní ul.

Původní představa majitelů o prodejní ceně 5.500.000 Kč
Náklady rekonstrukce 546.424 Kč
Realizovaná prodejní cena 6.600.000 Kč
Konečná částka obdržená majiteli 5.776.788 Kč

STAV PŘED ÚPRAVAMI OD CBE REAL:

STAV PO ZÁSAHU CBE REAL:

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti